Kemal Bayraktar

Başkanın Mesajı

Her şey hayal etmekle ve o hayale inanmakla başladı!

Derincespor olarak gençlerimizin enerjilerini nasıl verimli kullanacaklarını göstermek ve onlarla birlikte üretmek, gelecek için onlara tecrübelerimizi aktarmayı, paylaşmayı, ekip olmayı ve beraber olmaktan aldığımız mutluluğu yaşamalarını istedik.

Sporun çocuklarımızın ve gençlerimizin sadece fiziki ve psikososyal açıdan güçlenmesi için sürdürülen bir faaliyet olmanın dışında okul çağında akademik başarıyı da arttırdığı kanıtlanmıştır.

Spor yapmak disiplini hayata uygulamayı, hedef koymayı ve hedeflenen amaca varmaya odaklandırır.

Okul başarısı ile ilgili endişe duyan veya sistemli çalışma ve disiplinle ilgili desteğin faydalı olacağı düşünülen çocuklarımıza ve gençlerimize alanında uzman eğitmenlerimiz ile spor yaptırmaktayız.

Daha çok eğlence, daha çok macera, daha çok adrenalin ve yeni arkadaşlar ile geçirilen keyifli zamanlar gençleri bekliyor.

Bizler kendi kararlarını almayı öğrenmiş, ayaklarının üzerinde durabilmeyi başaran hayatı boyunca heyecan duyan gençleri eğitmek istiyoruz.

Bu hedef ve kalite ile yola çıkan Derincespor gençlerimize sahip olmayı hedeflemektedir.

Organizasyonun içinde başkaları ile ortak çalışabilme, iş bölümü, sosyal davranışlarında sağlıklı hareket edebilme, insanlarla doğru ilişkiler kurabilme, bireysel ve yaşamsal sorumlulukları edinme gibi özellikleri çocuklarımıza ve gençlerimize kazandırmak için hayal ederek yola çıktık. Hayallerimize ortak olmak için sizleri bekliyoruz…